(θα πληρώσουμε ….και την επισκευή;;;;;;)
Ή δεν πήγατε για αυτοψία ή πήγατε και δεν το ανακοινώσατε ότι πήγατε.
Αδικαιολόγητη διάκριση μεταξύ δικών σας έργων…
Πχ στου Πλαταμώνα το έργο-σκάνδαλο των 850.000 ευρώ (με 24% ΦΠΑ) και πήγατε για αυτοψία και φωτογραφηθήκατε και το ανακοινώσατε.
Σ’ αυτό εδώ… καμία ανακοίνωση.
Θα ανακοινώσετε έστω αν η επισκευή θα πληρωθεί κι αυτή απ’ την τσέπη μας ή ο υπεύθυνος θα πράξει τα αυτονόητα; Επειδή η αστοχία προέκυψε πολύ γρήγορα μετά την ολοκλήρωση του συγκεκριμένου έργου/σωστικής ενέργειας/όπως θέλετε πείτε το.
Σας ευχαριστούμε που ενημερώνεστε από την Ε τ Ο και επιτρέψτε μου να εντοπίσω δημόσια μια σπάνια σταθερότητα για αιρετό/ή της εποχής μας: σταθερά και απαρέγκλιτα, συνεχίζετε να μην απαντάτε σε όσα η Ε τ Ο ρωτάει, πολλά χρόνια τώρα, αν και σας αφορούν κύρια και πλήρως.
Καλή Χρονιά.
Και καλές αυτοψίες…